Analizy numeryczne

Zaawansowane symulacje komputerowe w inżynierii lądowej.

Właściwe zastosowanie Metody Elementów Skończonych pozwala na rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanego problemu inżynierskiego.

Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie metod komputerowych w inżynierii lądowej. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu obliczeń MES w zakresie liniowych i nieliniowych analiz zagadnień dotyczących konstrukcji inżynierskich. Nasza firma to kreatywny i doświadczony zespół inżynierów, będący w ciągłym kontakcie z najwyższej klasy jednostkami naukowymi w Polsce i za granicą.

Podejmujemy się wszelkiego rodzaju nietypowych zagadnień, których skomplikowana natura nie pozwala na zastosowanie wprost metod analitycznych oraz standardów różnego typu. Wykonujemy ekspertyzy i badania konstrukcji wystawiając profesjonalną opinię techniczną. Ściśle współpracujemy z najlepszymi ośrodkami naukowymi w Polsce i za granicą. Dzięki temu z chęcią podejmujemy się zadań, które wybiegają poza typowy zakres projektowy. Współpracujemy również z inwestorami oraz firmami wykonawczymi dostarczając danych niezbędnych do optymalizacji konstrukcji, która przekłada się na znaczne zyski finansowe.

Korzystamy jedynie z profesjonalnego, najwyższej jakości oprogramowania MES, stosowanego i sprawdzonego przy najbardziej znanych na świecie obiektach inżynierskich oraz z najnowocześniejszych superwydajnych obliczeniowych stacji roboczych.

Motto „precision is about details” znajduje przełożenie na naszą codzienną praktykę w każdym etapie współpracy, od momentu pierwszego kontaktu, poprzez ustalenie konfiguracji wejściowej, aż do dostarczenia raportu z analizy. Zaawansowana technologia, dbałość o szczegóły oraz nowoczesna forma to zestaw cech, który zdecydowanie nas wyróżnia.

Wiedza i Doświadczenie

Wszystkie zagadnienia są realizowane w oparciu o wieloletnią praktykę oraz opracowywane przez zespół specjalistów wykształconych w kierunku zaawansowanych symulacji numerycznych w inżynierii lądowej.

1

Profesjonalizm

Wieloletnie doświadczenie, prowadzenie projektów badawczo-naukowych oraz współpraca na polu nauka-przemysł z uczelniami technicznymi sprawiają, że analizy prowadzone przez nasz zespół są rzetelne i oparte o najnowsze rozwiązania.

2

Zaplecze techniczne

Przeprowadzane analizy wspomagane są przez światowej klasy oprogramowanie zapewniające wymaganą precyzję wyników. Obliczenia wykonywane są przy wykorzystaniu superwydajnych stacji roboczych, co wielokrotnie skraca czas analiz.

3

Rzetelność

Precyzyjnie określone warunki wykonania usługi gwarantują terminowość i najwyższą jakość. Przygotowane przez nas raporty są jasne i przejrzyste, dodatkowo ich forma zawsze jest indywidualnie dostosowana do wymagań klienta.

4

Gwarancja

Z naszymi klientami współpracujemy nie tylko na etapie ofertowania, modelowania, wykonywania obliczeń czy przekazania raportu. Jesteśmy z Państwem do końca procesu, aż wszystkie wątpliwości i problemy zostaną zażegnane.

5

Nasze realizacje

Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska

Grodzisk Mazowiecki, Osiedle Forsycji

Jewczyce

Poznań, ul. Unii Lubelskiej

Warszawa, osiedle na ul. Marywilskiej

Warszawa, ul. Marywilska budynek biurowy

Warszawa Ursynów

Wrocław, ul. Różana


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji kontaktu i przedstawienia oferty

  Klauzula informacyjna RODO  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Kontakt

  JD Engineering

  Oficjalny dystrybutor oprogramowania MIDAS IT i IDEA StatiCa w Polsce

  MIDAS IT logo

  Oprogramowanie MIDAS IT

  +48 604 394 167

  IDE StatiCa logo

  Oprogramowanie IDEA StatiCa

  +48 737 836 126

  JD Engineering logo

  Analizy numeryczne

  +48 604 575 600

  Adres biura

  ul. Bociana 6 (piętro 7)

  31-231 Kraków


  biuro@jde.com.pl

  Adres siedziby

  ul. Racławicka 75A

  32-200 Miechów

  NIP 6591470389

  Regon 122902739

  Dane bankowe

  Bank: ING Bank Śląski S.A.

  Konto bankowe PLN: 74 1050 1445 1000 0091 4393 5543

  Konto bankowe EUR: 02 1050 1445 1000 0092 0793 7633